Często zadawane pytania

Nie, wszystkie mieszkania w budynku przeznaczone są na wynajem.

Co do zasady umowy najmu podpisujemy na minimum 12 miesięcy. Maksymalny okres najmu nie jest określony. Jeżeli chcesz wynająć mieszkanie na krótszy okres skontaktuj się z nami.

Umowy najmu są umowami najmu instytucjonalnego. Preferowany jest najem długoterminowy. Ogólne warunki najmu znajdziesz pod linkiem: Ogólne warunki najmu

Jeżeli masz więcej pytań dotyczących warunków najmu i wymaganych dokumentów skontaktuj się z nami

Część mieszkań w budynku jest w pełni umeblowana. Oferujemy też mieszkania bez mebli ruchomych dla tych osób, które chcą zaaranżować sobie przestrzeń według własnych upodobań. Wszystkie mieszkania mają wyposażoną kuchnię i łazienkę.

Czynsze najmu mieszkań różnią w zależności od ich typu. Najemca oprócz miesięcznego czynszu najmu pokrywa koszty zużycia mediów (woda, ogrzewanie, wywóz śmieci) oraz na koszty utrzymania części wspólnych. Opłata za prąd jest naliczona osobno. Ceny dostępnych mieszkań znajdziesz na naszej stronie. Skontaktuj się z nami aby uzyskać szczegółowe informacje.

Na Pereca11 miejsca postojowe w garażu podziemnym nie są przypisane do konkretnych mieszkań. Możesz z nich korzystać za dodatkowa opłatą miesięczną.

Cena najmu miejsca postojowego dla naszych najemców to 307,50 zł (250 zł +23% VAT).

Prowizja nie jest pobierana przez operatora wynajmu.

W budynku znajduje się 200 miejsc parkingowych dla rowerów, są one dostępne dla każdego wynajmującego bez dodatkowych opłat.

STUDIO

KOMFORT

APARTAMENT